wczytywanie

881 025 724
nasi Specjaliści

laryngologia

lek. med. Mateusz Gasiński

Specjalista otorynolaryngologii z bogatą praktyką zawodową.
Zajmuje się leczeniem chorób w zakresie głowy i szyi ze szczególnym uwzględnieniem zmian onkologicznych, schorzeń uszu oraz dróg łzowych.
Doświadczony w chirurgii głowy i szyi - wykonuje szeroki zakres zabiegów operacyjnych u dorosłych oraz u dzieci , w tym także korekcje plastyczne.

zapraszamy
wtorek 17.00-20.00
piątek 17.00-20.00
tel.: 881 025 724

neurologia

lek. med. Anna Buczak-Sala

specjalista neurolog , wieloletni ordynator Odziału Neurologii oraz Oddziału Udarowego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku asystenta Kliniki Neurologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie jako konsultant neurologii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

neurologopedia

mgr Monika Cabała

Pracownik 5.Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. W 2010 roku ukończyła studia z zakresu logopedii. W roku 2013 ukończyła studia podyplomowe z zakresu neurologopedii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada duże doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi. Jako jedna z nielicznych neurologopedów pracuje z osobami po usunięciu krtani.

zapraszamy
sobota, po uprzedniej
rejestracji:
tel: 502 660 845

ortoptystyka / optometrysta

mgr Joanna Wojciechowska

Absolwentka wydziału ortoptyki Krakowskiego Studium Medycznego. Dyplom obroniła w Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w krakowskich Witkowicach.
Szczególnie bliska jest jej praca z najmłodszymi pacjentami. Skupia się przede wszystkim na diagnostyce oraz rehabilitacji wzrokowej dzieci z chorobą zezową i niedowidzeniem oraz na profilaktyce wykrywania wad refrakcji.

Używasz starej wersji przeglądarki. Strona może wyświetlać się niepoprawnie. Dokonaj aktualizacji.